SOKOL NOVÁ HOSPODA

   SPORT - RELAX - ZÁBAVA

Přeskočit opakující se navigační odkazy

Oddíly

Seznam sportovních a zájmových oddílů tělocvičné jednoty.

Přihlaste se, prosím 

 
Strana:
1

TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

Zahrnuje hlavní činnosti TJ jako jsou vedení jednoty, společenské a kulturní akce, sportovní aktivity řízené přímo výborem TJ, investiční a hospodářské činnosti.  přečíst více »

Nohejbal

Sportovní oddíl nohejbalu. Sezóna jaro a podzim 2018 Nohejbalové družstvo čítá 10 hráčů. Hrajeme soutěž Městský přebor Plzeň. Trénujeme v pondělí na antukovém hřišti Sokola Nová Hospoda od cca 16-19 hodin. V zimě trénujeme v hale v Malesicích. Zápasy se hraji většinou ve středu v odpoledních hodinách. V roce 2017  přečíst více »

Stolní tenis

Sezóna 2018/19 Náš oddíl má 9 členů. Hrajeme soutěž okresní přebor 1. třídy Plzeň. Tréninky probíhají v tělocvičně Sokolovny na Nové Hospodě, Prostřední ul. 7., v pondělí, ve středu a v pátek od 18.00 do 21.00 h. Hrajem na 3 stolech, s míčky zn. Hanno. Máme velmi dobré osvětlení stolů.  přečíst více »

Sokolská všestrannost

Oddíl provozuje různé druhy kondičního cvičení a rekreační cylkistiku. Věnuje se práci s dětmi. ŽENY Úterý 19:00 - 20:00 hodin Zdravotní a relaxační cvičení předcvičuje Jitka Bouzková Čtvrtek 18:45 - 20:00 hodin Bodyforming předcvičuje Jitka Bouzková Tělocvična TJ Sokol Plzeň Nová Hospoda, Prostřední 7 TAKÉ OD 11. ZÁŘÍ zveme mezi  přečíst více »

Turistika

Hlavní náplní oddílu Turistiky v TJ je pořádání zájezdů, výletů a ostatních pěších i mototuristických akcí k poznávání zajímavých míst a lokalit spojených s kulturou, sportem, se zajímavým folklórem nebo historií. Soustřeďujeme se především na sportovní a kulturně společenské vyžití celé členské základny a nebráníme se ani účasti ostatních občanů  přečíst více »

Tenis

Vede Libor Dvořák I letos naše TJ pořádala tenisovou školičku, určenou pro děti od 8 - 14 let. Pod vedením trenérů L. Dvořáka a J. Krejčíka se trénovalo od května do září , vždy v úterý a čtvrtek odpoledne cca 2 hodiny, na tenisových kurtech TJ Sokol Nová Hospoda. Na  přečíst více »

Cvičení dětí - předškoláci

Cvičení rodičů s dětmi 2-4 roky. Hravé aktivity zaměřené na všestranný pohybový rozvoj dětí. Cvičení probíhá v úterý od 16,15 do 17:00 hod. v tělocvičně. Cvičení vede Ing. Jana Horová, tel.: 607 127 399, e-mail: Aron.Hora@seznam.cz. Cvičení předškoláků pro děti předškolního a mladšího školního věku - kroužek je určen pro  přečíst více »

Děti na startu - cvičení pro děti od 6 - 10 let, mladší školní věk

Ve čtvrtek od 17.15 - 18.15 hodin Tělocvična Sokol Nová Hospoda Sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, pití s sebou. Cvičení vede Jana Janoušová. Kontakt: e-mailová adresa: cviceni-novka@seznam.cz Všestranné cvičení se základy gymnastiky, atletiky, obratnosti a míčové hry. Seznámení dětí s různými sporty např. stolní tenis, fotbal, badminton, florbal, vybíjená......  přečíst více »

Strana:
1