cz.. en.. de.

TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

  

Vítejte na webových stránkách TJ Sokola Plzeň - Nová Hospoda. Můžete zde najít aktuální informace o dění v naší TJ, o cvičení a sportovních výsledcích našich oddílů. Můžete se stát členy klubu TJ. Stačí se zaregistrovat na stránce "členství".

  Najdete nás zde  

Sledujte Zprávy. Dozvíte se rychle a přehledně, co se chystá, nebo co se kdy událo.

Info obsahují základní nebo málo se měnící informace TJ.

 emailNapište nám info@nova-hospoda.cz

Přihlášení
    Petr T | 01/01/2019

Zaměření a cíle

Základní charakteristika TJ Sokol Nová Hospoda  

TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda zajišťuje sportovní, kulturní a společenskou činnost především pro občany Nové Hospody. Zaměřujeme se jak na výkonnostní, tak na rekreační druhy sportu pro vlastní členy i pro širokou veřejnost. Jedná se hlavně o stolní tenis, cvičení žen a cvičení rodičů s dětmi. Z venkovních sportů a činností to jsou především tenis, nohejbal a turistika. V poslední době je také zájem o in-line bruslení a cykloturistiku.

Jako jediný spolek na Nové Hospodě, se snažíme organizovat a udržovat i tradiční kulturní a společenské akce a starat se o náplň volného času pro děti, mládež i dospělé. Ve vlastnictví naší jednoty jsou pozemky se třemi sportovními hřišti, kde naší chloubou jsou dva tenisové kurty s umělým povrchem a asfaltový ovál pro in-line bruslení. Dále vlastníme sokolovnu s restaurací, tělocvičnou a novým sociálním zázemím i pro vozíčkáře a maminky s malými dětmi.

Obrovskou naší devizou je přilehlá zahrada vybavená  herními prvky pro malé i větší děti, hřištěm na pétanque a řadou dalších prvků k relaxaci, regeneraci i zábavě. Zahrada prošla v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí a stala se velice navštěvovaným veřejně přístupným prostorem. Slouží k pořádání různých společenských setkání místních občanů i návštěvníků ze širokého okolí a za příznivého počasí se stává oblíbeným útočištěm cykloturistů a výletníků.

SPORT RELAX CENTRUM naší TJ se nachází v lokalitě Nová Hospoda na samém západním okraji krajského města, s jehož centrem ji spojují dvě linky MHD.

 Sokolovna na Nové Hospodě

  Naši partneři

 

  

 

 Česká obec sokolská

Místo pro vaší reklamu