cz.. en.. de.

TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

  

Vítejte na webových stránkách TJ Sokola Plzeň - Nová Hospoda. Můžete zde najít aktuální informace o dění v naší TJ, o cvičení a sportovních výsledcích našich oddílů. Můžete se stát členy klubu TJ. Stačí se zaregistrovat na stránce "členství".

  Najdete nás zde  

Sledujte Zprávy. Dozvíte se rychle a přehledně, co se chystá, nebo co se kdy událo.

Info obsahují základní nebo málo se měnící informace TJ.

 emailNapište nám info@nova-hospoda.cz

Přihlášení
    Petr T | 01/01/2019

Turistika

Klasický zájmový oddíl turistiky.

V roce 2023 pořádáme cyklovýlet na Moravu a turistický pobyt v Krušných horách.
Jednodenní jarní  výlet do Prahy na Barrandovské ateliéry a Vyšehrad a podzimní výlet na Dobříš.

Hlavní náplní oddílu Turistiky v TJ je pořádání zájezdů, výletů a ostatních pěších i mototuristických akcí k poznávání zajímavých míst a lokalit spojených s kulturou, sportem, se zajímavým folklórem nebo historií. Soustřeďujeme se především na sportovní a kulturně společenské vyžití celé členské základny a nebráníme se ani účasti ostatních občanů nejen Nové Hospody, naopak vítáme každého kdo se chce do této bohulibé činnosti zapojit. 

Letos jsme navštívili Valchu, Koloveč, Chudenice, Č. Krumlov, Sedmihorky.

Oddíl pořádá výlety, krátkodobé pobyty i vícedenní zájezdy do zajímavých lokalit hlavně doma v Česku. Velice pěkný byl např. zájezd na Jižní Moravu na podzim r. 2015. V posledních letech se staly velice oblíbené týdenní pobytové zájezdy na Slovensko, např. do Slovenského ráje nebo do Malé Fatry a Roháčů. Členové oddílu pomáhají organizovat i různé společenské a kulturní akce pro děti i dospělé, pro členy i nečleny TJ a aktivně se zúčastňují také společných brigád k dalšímu zvelebení a zkrášlení prostor a zařízení TJ. Oddíl sdružuje také "čestné" členy TJ, kteří již sice aktivně nesportují ale stále se zajímají o dění v TJ a podle svých sil a možností se snaží i pomoci.

  Naši partneři

 

  

 

 Česká obec sokolská

Místo pro vaší reklamu