cz.. en.. de.

TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

  

Vítejte na webových stránkách TJ Sokola Plzeň - Nová Hospoda. Můžete zde najít aktuální informace o dění v naší TJ, o cvičení a sportovních výsledcích našich oddílů. Můžete se stát členy klubu TJ. Stačí se zaregistrovat na stránce "členství".

  Najdete nás zde  

Sledujte Zprávy. Dozvíte se rychle a přehledně, co se chystá, nebo co se kdy událo.

Info obsahují základní nebo málo se měnící informace TJ.

 emailNapište nám info@nova-hospoda.cz

Přihlášení
    Petr T | 15/01/2020

Plán činnosti pro rok 2020

Nazdar věrní Sokolové, v příloze posílám plán činnosti TJ a seznam brigád pro rok 2020. V úvodu si dovoluji upozornit na nový systém určování pořadí zájemců o účast na větších turistických akcích jako jsou: 2 denní rafty na Vltavě, týdenní Krkonoše a 4 denní Morava. Jestliže jsme doposud upřednostňovali evidenci zájemců dle data přihlášení, nyní budou mít přednost především členové TJ s nejvyšším počtem brigádnických hodin odpracovaných v roce 2019.

Dovolte mě také připomenout nejbližší akci Retro běžky na Valše, která se uskuteční v sobotu 18.ledna od 15.00 hod. na Zelené. Po skončení závodů je zajištěná hudební produkce v místní restauraci. Sraz účastníků je v sobotu ve 14.00 hod u Sokolovny, prosím o dochvilnost tak, abychom už ve 14.00 odcházeli směr Valcha. Pokud někdo pojede po vlastí ose, nechť se dostaví do 15.00, potřebujeme co nejvíce fanynek a fanoušků, třepetalky budou k dispozici. 
Následnou akcí, na kterou si Vás dovoluji upozornit, je bowlingové klání v Papírně 31.ledna od 18.00 hod., Máme k dispozici 3 dráhy, proto Vás prosím o zaslání potvrzení Vaší účasti, za což předem děkuji. 

Přeji Vám krásné lednové dni a těším se na shledání v sobotu na Valše. Zdeněk.

Plán činnosti pro rok 2020

« Předchozí článekDalší článek »

  Naši partneři

 

  

 

 Česká obec sokolská

Místo pro vaší reklamu