cz.. en.. de.

TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

  

Vítejte na webových stránkách TJ Sokola Plzeň - Nová Hospoda. Můžete zde najít aktuální informace o dění v naší TJ, o cvičení a sportovních výsledcích našich oddílů. Můžete se stát členy klubu TJ. Stačí se zaregistrovat na stránce "členství".

  Najdete nás zde  

Sledujte Zprávy. Dozvíte se rychle a přehledně, co se chystá, nebo co se kdy událo.

Info obsahují základní nebo málo se měnící informace TJ.

 emailNapište nám info@nova-hospoda.cz

Přihlášení
     10/01/2018

Informace o těchto stránkách

Stránky TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda jsou určené nejen pro veřejnost, ale i jako komunikační a informační prostředek pro registrované členy klubu.

  • Každý zaregistrovaný člen (uživatel) si může vytvořit a měnit svůj vlastní "image".
  • Každý člen si může požádat o redaktorský přístup. Jako redaktor stránek potom může psát zprávy a vytvářet alba, do kterých může vkládat fotky, videa, letáky a jiné dokumenty.
  • K článkům a zprávám lze přiřazovat související alba. Tak vznikají jednoduché a přehledné reportáže.
  • Všem členům TJ, kteří mají uvedený e-mail, mohou redaktoři posílat zprávy.
  • Některé zprávy a alba je možné označit jako soukromé a ty jsou potom "viditelné" pouze pro členy TJ.
  • Každý uživatel může napsat správci stránek.
  • Pokud chce někdo dát na stránky příspěvek a není redaktorem, stačí příspěvek a fotky poslat administrátorovi nebo některému redaktorovi. 
  • Stránky mohou být napojené na klubový facebook. Pokud někdo uloží nějaký článek nebo zprávu, či fotky přímo na f, lze je stáhnout na stránky.

Stránky jsou postavené tak, že všechny soubory (články, fotky, ...) jso uložené v databázi nebo FTP adresářích. Tam jsou také uložené základní texty stránek jako samostatné články, ke kreým má přístup člen se statusem administrátora. Pokud by tedy bylo nutné některé změnit, není nutné modifikovat program, ale stačí změnit text článku. Administrátorský přístup může být přidělen kterémukoli registrovanému členu.

Stránky jsou plně vlastnictvím TJ a proto mohou být členy libovolně upravovány a měněny. Jsou vytvořeny v php s prvky js a pokud je někdo profík, nebo má IT jako koníčka, může se podílet na rozvoji těchto stránek.

t.č. administrátor Petr Tenk

 

  Naši partneři

 

  

 

 Česká obec sokolská

Místo pro vaší reklamu